wojewoda
marszałek
poznań

Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

2015-04-02

Dołącz do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

2015-03-30 00:00:00, wyświetleń: 396,

Zapraszamy!
    
Jest to akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.
Dołącz do nas! Wejdź na www.dniotwarte.eu!
Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji!
Wystarczy, abyś w jednym  dniu pomiędzy 7 a 10 maja 2015 r. pokazał szeroko swój projekt. W tym okresie należy zorganizować atrakcję dla odwiedzających, która będzie pokazywała na czym polega Twój projekt. 
Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych lub zniżkowych usług u fryzjera lub kosmetyczki,  poprzez prezentację zasady działania innowacyjnej maszyny w fabryce, aż po obserwację nieba w Obserwatorium Astronomicznym. Ile projektów – tyle pomysłów!
Następnie musisz opisać Twój Dzień Otwarty w formularzu dostępnym na stronie www.dniotwarte.eu. Twoja atrakcja również zostanie opublikowana na tej stronie.
Bogumiła Frąckowiak