wojewoda
marszałek
poznań

Konkurs „Jakie znasz zawody?” rozstrzygnięty!

2016-05-15

W Warszawie obradowało ogólnopolskie jury!

2016-05-12 00:00:00, wyświetleń: 399,




11 maja 2016 r. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie rozstrzygnięto ogólnopolską edycję konkursu „Jakie znasz zawody?”.

Jury w składzie:

Konkurs ma już za sobą pięć edycji regionalnych i trzy ogólnopolskie. Cieszył się jak zwykle bardzo dużym zainteresowaniem i… zaskoczył wysokim poziomem artystycznym prac!

Jury w składzie:

  • Bielski Tadeusz- fotograf

  • Dobrzyńska-Klepacz Grażyna - Dyrektor Zespołu Szkół Fototechnicznych w Warszawie

  • Droszcz Katarzyna – koordynator - Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

  • Dutka Filip - Operator obrazu – TVN

  • Kosakowska Jolanta - ZRP

  • Litwin-Kiec Magdalena – koordynator -Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie

  • Łodygowska Agnieszka– koordynator - Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie

  • Ostrowska Beata – koordynator -Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie

  • Porczak Iwona ZRP

  • Rusin-Smolińska Katarzyna - koordynator ogólnopolskiego konkursu - Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu

  • Wika Tomasz - Dyrektor Izby Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu

Konkurs ma już za sobą pięć edycji regionalnych i trzy ogólnopolskie. Cieszył się jak zwykle bardzo dużym zainteresowaniem i… zaskoczył wysokim poziomem artystycznym prac!

Konkurs plastyczny

1 MIEJSCE

Juliusz Wojtas – lat 5 – wulkanizator

Niepubliczne Przedszkole „Pociecha” w Raszynie

2 MIEJSCE

Jakub Orzłowski – lat 3 – mechanik pojazdów samochodowych

Przedszkole Sportowe „Olimpijczyk” w Gdańsku

3 MIEJSCE

Łucja Kospion – lat 4 – kowal

Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi

Konkurs fotograficzny

1 MIEJSCE

Sandra Derylak – lat 7 – piekarz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym

2 MIEJSCE

Piotr Igielski – ślusarz

Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim

3 MIEJSCE

Klaudia Muszyńska – lat 13 – kowal

Szkoła Podstawowa nr 19 w Łodzi

Konkurs filmowy

1 MIEJSCE

Julia Słomczewska – lat 14 – podkuwacz koni

Gimnazjum nr 49 w Warszawie

2 MIEJSCE

Paulina Górniak – 14 - ludwisarz             

Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi - Gimnazjum nr 4 w Przemyślu

3 MIEJSCE

Magdalena Gorzałkowska – lat 15 – obuwnik

Gimnazjum nr 66 w Łodzi

Nagrody laureatom konkursu – fotograficznego i filmowego zostaną wręczone podczas uroczystych apelów z okazji zakończenia roku szkolonego – 24 czerwca 2016. Nagrody dla zwycięskich prac plastycznych zostaną wręczone przy okazji wizyty w zwycięskich przedszkolach.

Katarzyna Rusin-Smolińska

Koordynator konkursu