VIVA SENIORZY - Serdecznie zapraszamy

2016-04-24

Europe Direct – Poznań na targach VIVA SENIORZY

2016-04-23 00:00:00,

Zachęcamy do udziału w VII edycji imprezy targowej „VIVA SENIORZY Aktywność, zdrowie, profilaktyka"., znanej dotąd pod nazwą "Aktywni 50+". Spotkajmy się 22 i 23 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich ! Czeka na Państwa wiele atrakcji – koncerty, warsztaty, spotkania informacyjne nt. zdrowego odżywania i aktywnego spędzania wolnego czasu !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Poznań, na którym będzie można zasięgnąć informacji o  bezpłatnych szkoleniach i projektach dla osób 50+, polityce Unii Europejskiej,  a także kolorowe broszury o UE dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy –

stoisko Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Poznań

22  i 23 kwietnia

Międzynarodowe Targi Poznańskie

pawilon 15, stoisko 34

Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w warsztatach , wykładach i koncertach, a także zapoznać się z szeroką gamą artykułów oferowanych przez firmy komercyjne oraz organizacje pozarządowe, zadbać o zdrowie i urodę czy zapoznać się z nowymi technologiami.

Wejście na targi jest biletowane. Bilety w cenie 10 (jeden dzień) i 14 zł (dwa dni) można nabyć w przedsprzedaży na stronach www.tixer.pl i www.groupon.pl, w sieciach Empik i Saturn lub bezpośrednio, w dniu imprezy w kasach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorami imprezy są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Miasto Poznań – Centrum Inicjatyw Senioralnych i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Program kulturalny przygotował Teatr Muzyczny w Poznaniu.