Podstawy lakiernictwa - Zapraszamy!

2016-05-06

Szkolenie teoretyczne z zakresu podstaw lakiernictwa

2016-05-05 00:00:00, wyświetleń: 197,

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu uprzejmie informuje, iż firma NOVOL Sp. z o.o. w dniu 11 maja 2016 r. w godzinach od 8:30-14:30organizuje szkolenie teoretyczne z zakresu podstaw lakiernictwa. Szkolenie dedykowane jest do wszystkich osób zajmujących się lakiernictwem, w szczególności do młodocianych pracowników realizujących praktyczną naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych.

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego.  Wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych o szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających.

Osoby lub grupy osób zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zgłoszenie do Pana Grzegorza Krysińskiego - tel. 661 660 686.

Miejsce szkolenia:

NOVOL Sp. z o.o.

ul. Żabikowska 7/9

62-052 Komorniki

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!