Targi Edukacyjne - MTP Pawilon 7A, stoisko 71

2016-03-18

Zapraszamy do udziału w Targach Edukacyjnych!

2016-03-17 00:00:00, ,

MTP Pawilon 7A stoisko 71

Zapraszamy na relację filmową

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Cechami z regionu miasta Poznania serdecznie zaprasza do udziału w Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 18 do 20 marca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon nr 7A, stoisko nr 71.

Zapraszamy na stoisko 71 w pawilonie 7A

Naszą ofertę kierujemy do młodzieży, rodziców, uczniów, doradców zawodowych i

pedagogów, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o nauce zawodu w rzemiośle, która jest najpopularniejszą droga zdobywania kwalifikacji.

Oferujemy możliwość zapoznania się z zawodami, w których prowadzona jest nauka. Na naszym stoisku udostępniamy prezentację multimedialną, foldery opisujące zawody i specyfikę kształcenia w rzemiośle.

Na stoisku będą obecni przedstawiciele Izby, Cechów oraz rzemieślnicy, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji z zakresu form przygotowania zawodowego, zasad i warunków odbywania przygotowania zawodowego, a także przepisów określających podstawę prawną do zatrudniania i szkolenia młodocianych.

Zapraszamy!  Wstęp jest bezpłatny.

Zapraszamy do galerii foto